0
Güncelleme: 04/09/2014 - Paper Camera v4.3.1 Apk [Android] sürümüne güncellendi. En son sürümün hemen altta. Uygulamanın bütün sürümleri yazının sonunda... Harika bir kamera uygulaması...


--------------------------

Harika efektleriyle seveceğiniz PaperCamera uygulaması sizlerle. Ücretli olan uygulama verdiğim linten ücretsiz indirilebilir. Değişik fotoğraflar çekmek isteyenlere çok güzel kağıt efektli kamera uygulaması. Android işletim sistemli cihazınızda mutlaka bulunması gerekiyor.

Paper Camera Android uygulama özellikleri

  • Ücretsiz full sürümdür.
  • İçinde inanılmaz efektler var.
  • Efektler canlı olarak görülebiliyor.
  • Bu kamera uygulamasıyla harikalar yaratacaksınız.
  • Dışardan görsel ekleyip efektleri ona da uygulayabilirsiniz.
  • Mükemmel bir arayüzü var.
Paper CameraPaper Camera

Paper Camera v4.2.0 Apk [Android] uygulaması bu güne kadar gördüğünüz kamera uygulamalarından birisi değil. Efektleri gerçek zamanlı olarak görebildiğiniz uygulamada fotoğrafın nasıl görüneceğini önceden biliyorsunuz. İsterseniz anında ayar yapıp efektleri değiştirebiliyorsunuz. Bir fotoğraf düzenleme uygulaması düşünün, fotoğrafı çekip yükledikten sonra üzerinde değişiklikler yapabiliyorsunuz. Ama Paper Camera uygulamasında çekmeden ayarlarınızı yapın ondan sonra fotoğrafı çekin.
Google Play açıklamaları
Real time cartoon and painting effects displayed on your camera feed! See the world through a new, original, stylish and captivating lens, have a wonder in your own home and discover how cool is now your world in cartoon! Paper Camera
This is the ultimate collection of cartoon/sketch/comic book/half tone/noir/neon and many other effects painted directly in your camera, no more boring post-effects, it's all real time, you simply won't stop wandering, wherever you are, having a look at things and cartoon-ize them!
You can wave your phone around and see the world change before your eyes, take pictures using any of the stylish cartoon effects or apply them to your existing photos.
Bu yazı http://www.10line.net adresinde yayınlandı.

Yorum Gönder

 
tic
Top