Merhaba;

www.10line.net sitesi hızla gelişmeye devam ediyor. Site ziyaretçi bakımından, yeterince zenginleştiği zaman reklam almaya başlayacağız. Hitlerimiz kalıcı olarak hızla artmaya devam ediyor. Hitler ile ilgili detayları buradan sizlerle paylaşıyoruz. Burda yer alan bilgilerin her geçen gün olumlu yönde değiştiğini size bildirmekten gurur duyarız. Bu nedenle görseller ve çeşitli bilgiler zaman içinde belli aralıklarla güncellenecektir.

Online Teknoloji Blogu Hitleri


Yukarıdaki tablo son bir aylık (08.03.2014 - 04.04.2014) verileri kapsamaktadır. Uzun zamandır sitenin verileri günlük 1200 tekil hitin altına düşmemektedir. Aksine hergün yukarı çıkmaktadır. Tatil günlerine bağlı olarak kimi zamanlar 2700 tekil hitin üstüne çıkmaktadır. Günlük 1500 tekil hit ve üzeri önümüzdeki 1 ay içerisinde garantilenecek ve blogumuz bu hitin altına düşmeyecektir.


Blogumuzun günlük sayfa görüntülenme rakamlarıdır. Günlük tekil hitlerin 4500 'e kadar sayfa görüntülemesi var. Günlük hite bağlı olarak sayfa görüntülenme artıyor. Önümüzdeki bir aylık hedeflerimiz çerçevesinde günlük 5000 sayfa görüntülenmenin üstüne çıkmayı ve bir daha düşmemeyi hedefliyoruz.


Sitemize son bir ayda ziyaretçi gönderen sitelerden ilk 10'u bu tabloda görülmektedir. Bunlar aynı zamanda doğal backlinklerimizi oluşturma çabalarımızın göstergesidir. Sosyal medya sitemizin içeriğini yaymak için aktif bir şekilde kullanılmıştır. Bu tabloda özellikle sitemize ziyaretçi gönderen 2 büyük arama motorunu (Google, Yandex) ve sosyal medya hesapları görülüyor.


Üstteki görselde hit getiren siteler görülmektedir. Hepsinin de büyük ve bol ziyaretçili siteler olduğunu görüyorsunuz.

İstatistikler Konusunda Genel Bilgilendirme

Tablolardan sıkıldım diyenler için biz açıklayalım. Sitemize şu günlerde Günlük, 1200 ile 2000 arasında tekil ziyaretçi gelmektedir. Bunlar Günlük 3000 ile 4500 arasında sayfa görüntülemesi yapmaktadırlar. Sitemizde ortalama 1 dakika 30 saniye kalmaktadırlar.

Arama Motorları

10line.net sitesi en çok ziyaretçiyi arama motorlarından almaktadır. Başta Google olmak üzere, Yandex, Bing ve Yahoo, bize ziyaretçi gönderen diğer büyük arama motorlarıdır. Bununla birlikte Ask ve diğer bilinen arama motorlarından ziyaretçi almaktayız. 

Sosyal Medya

Sitemiz çeşitli sayfalar ve diğer gruplar vasıtasıyla içeriğini başta Facebook olmak üzere, Google Plus, Twitter ve Quup gibi sosyal medya sitelerinde yaymaktadır. Görsel içeriğimizi (fotoğraf, video) hergün eksiksiz bir şekilde Pinterestte ilgili konunun içeriği ile paylaşıp düzenli bir takipçi kitlesi elde ediyoruz.

İçeriğimiz

Sitemizde 05.04.2014 itibariyle 2907 adet yazı bulunmaktadır. İçerik girişlerimizi standart hale getirdik. Günlük en az 6 adet güncel ve özgün içeriği sitemize belli zaman aralıklarıyla giriyoruz. İçeriğimizde sizinde göreceğiniz üzere, görsel öğreler yer almakta. Video ve fotoğraf içeriğimizi zenginleştirdiğimiz önemli metaryellerimizden. Ayrıca yazı içi SEO kurallarına her daim uyulmakta. İçeriklerimizi kontrol edebilirsiniz.

Reklam Alanlarımız

Sitemizin anasayfasında 3 adet reklam alanı bulunmaktadır. Logonun yanında 728x90 boyutlarında bir adet ve sağ tarafta sayfayla birlikte kayan 300x250 boyutundaki reklam bunların iki tanesidir.


Son reklam alanımız ise anasayfada yazıların arasında bulunuyor. Kendisini yazılarla bütünleşmiş şekilde gösterebilen reklam alanı gayet estetik görünüyor. Bu reklam alanımızda 300x250 boyutlarında.


Tanıtım Yazıları

Ayrıca sitemizde tanıtım yazısı da yayınlatabilirsiniz. Tanıtım yazılarınız için bize mail atmanız yeter. Hızlı bir şekilde tanıtım yazılarınızı yayınlayabiliriz.

İletişim

Reklam vermek ve bilgi almak için iletişim kısmından bize yazabilir ya da direk olarak info@tasarimstudio.com adresinden mail atabilirsiniz. Her türlü fikre açık olduğumuz için fikilerinizi de bize belirtebilir belki kullanmak istediğiniz bir reklam tipini belirtebilirsiniz.

 
tic
Top