0
Bilindiği üzere Samsung, özellikle Note serisi telefonlarda Android sürümlerinin geç güncelleme alması ile ilgili olarak kullanıcıları pek memnun edemiyor.Uzun süredir Samsung Note serisi sahiplerinin beklediği Android Marshmallow güncellemesi ise nihayet Note 5 için yayınlandı.Beklemek istemeyen Note5 kullanıcıları Android Marshmallow güncelleme dosyasını aşağıdaki adresten indirebilirler.Ancak telefonunuz garanti kapsamı dışında kalabileceğinden, biz yine de resmi güncellemeyi beklemenizi öneriyoruz.
http://www.sammobile.com/firmwares/download/65659/N920CXXU2BPB6_N920COLB2BPB6_CAM/Daha önce Şubat ayında geleceği bildirilen Marshmallow güncellemesi, belirtildiği zamanda kullanıma sunuldu.Asya ülkelerinden dağıtıma başlanan güncelemeye ilk kavuşan ülke ise Kamboçya.
İlerleyen günlerde diğer bölgelere de dağıtımı yapılacak olan güncelleme Operatör sürümlerine ise biraz daha geç gelecek.

Samsung Note4 sahipleri içinse henüz bir gelişme yok.Umarız Note4 ve Note3 için de en kısa zamanda Marshmallow güncellemesi duyurulur.

Samsung tarafında Marshmallow güncellemesinin ilk verildiği model Galaxy S6 olmuştu.
Bu yazı http://www.10line.net adresinde yayınlandı.

Yorum Gönder

 
tic
Top