0
Vodafone, Samsung'un yeni tanıtımı yapılan Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ modellerini Türkiye'ye getireceğini açıkladı.
Şirketten yapılan yazılı açıklamaya göre, dün New York'ta "Samsung Unpacked" etkinliğiyle tanıtımı yapılan yeni Samsung Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ akıllı telefonları 21 Ağustos tarihinden itibaren vodafone.com.tr'de ön satışa çıkacak. Telefonlar, 28 Ağustos itibariyle de tüm Vodafone mağazalarında satışa sunulacak.
Vodafone'un "Çok Satanlar Masası"na katılacak olan Samsung Galaxy Note 5 ve S6 Edge+, tarifeye ek 24 aylık taksitli ödeme seçenekleriyle satışa çıkacak.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, dijital bağlantılı yaşamı bireyler ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılma hedefiyle dünya çapında mobil teknolojileri uygun koşullarda tüketicilerin hizmetine sunduklarını belirterek, "Vodafone Türkiye olarak, abonelerimize mobil iletişimin dinamizmini yaşatmak için, hızlı gelişen akıllı telefon teknolojilerini takip edebilme kolaylığı sunuyoruz" dedi.
Samsung'un yeni ve gelişmiş mobil teknolojilerle donattığı Galaxy Note 5 ve S6 Edge+ ürünlerini akıllı cihaz portföylerine katacak olmanın heyecanını yaşadıklarını belirten Buruk, şunları kaydetti:
"Son teknolojileri dünyayla aynı anda abonelerimize sunma hedefimiz doğrultusunda, tüm dünyada merakla beklenen Samsung Galaxy'nin yeni üyelerini çok yakında 'Vodafone Çok Satanlar Masası' farkıyla Türkiye'ye getireceğiz. Üstün teknolojisiyle mobil iletişimi bir adım daha öteye taşıyacak olan bu cihazlar, Vodafone Red avantajlarıyla birleştiğinde tüketicilerimizin mobil deneyimini eşsiz kılacağına inanıyoruz. Tüm abonelerimizi son teknolojiye sahip popüler akıllı cihazlarla tanışmak üzere Vodafone mağazalarına davet ediyoruz."


Bu yazı http://www.10line.net adresinde yayınlandı.

Yorum Gönder

 
tic
Top