0
Son zamanlarda hakkında onlarca iddia ortaya atılan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus göründü.
Teknoloji devi Apple'ın ara model olarak kullandığı, büyük yeniliklere gitmekten kaçındığı S serisinin yeni modeline ait olduğu belirtilen fotoğraflar, 9to5mac.com'da yayınlandı.
iPhone 6s adını alması beklenen yeni iPhone modelinde Force Touch özelliği bulunacak.
Apple'ın geçen yıl tanıttığı Macbook Air ve Macbook Pro'larda yer alan Force Touch, kullanıcıların farklı sertlikteki dokunuşlarla trackpad’leri kontrol etmelerini sağlıyor.
Daha imce kasa
Farklı dokunuşları algılayabilen ve bu özelliği ile kullanıcıların verdikleri komutları yerine getiren Force Touch'ın aynı zamanda iPhone 6s'in daha ince bir kasaya sahip olmasına imkan vereceği belirtiliyor.
Şirketin geçtiğimiz aylarda iPad Air 2 ve iPad Mini 3'ün tanıtıldığı toplantıda duyurduğu Apple SIM'in yeni iphone modellerinde bulunacağı da sıklıkla dile getiriliyor.
Apple'ın uzun vadede Apple SIM'i tüm akıllı cihazlarına entegre etmesi bekleniyor. ABD’de T-Mobile, AT&T ve Sprint ile anlaşmalı olan Apple SIM’in ne zaman ve hangi GSM operatörleriyle Türkiye’de kullanıma gireceği  şu an için bilinmiyor.Bu yazı http://www.10line.net adresinde yayınlandı.

Yorum Gönder

 
tic
Top