0
ASUS akıllı telefon serisi ZenFone en yeni Android işletim sistemi olan Android 5.0 Lollipop’a geçti. İlk etapta web üzerinden yapılacak olan güncelleme ilerleyen günlerde kablosuz ağ üzerinden de devreye alınabilecek. 
Google’ın yeni işletim sistemi Android 5.0 Lollipop, ASUS’un üst sınıf olan akıllı telefon serisi ZenFone’un ZenFone 4, ZenFone 5 ve ZenFone 6 modellerinde devreye girdi. Android 5.0 Lollipop güncellemesi ASUS akıllı telefonlara yeni ve heyecan verici özellikler sağlayacak. Yeni “maddesel tasarım” öğelerine sahip Android 5.0 Lollipop, kullanıcı deneyimini kolaylaştıran koyu renkleri ve akıcı animasyonlarıyla öne çıkıyor. 
ASUS sistem İş Grubu Türkiye ve Kuzey Afrika Bölge Müdürü Bora Aras, güncellemeye dair şunları söyledi: “Akıllı telefon kullanıcılarımızın, cihazlarının en yeni güncel teknoloji ile kullanmalarını sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. İlk adımda ZenFone için güncellemeyi devreye aldık. İlerleyen günlerde diğer ASUS cihazları da Android 5.0 Lollipop güncellemesine kavuşmuş olacak.” ASUS ZenFone kullanıcıları Android 5.0 Lollipop güncellemesini web üzerinden indirerek kurabilecekler. Android 5.0 Lollipop güncellemesi ilerleyen günlerde kablosuz olarak da telefonlara yüklenebilecek.

Bu yazı http://www.10line.net adresinde yayınlandı.

Yorum Gönder

 
tic
Top