0
Androidli cihazınızı kamerası için kullanan çok insan mevcut. Son çıkan cihazlarda özellikle özçekim için üretiliyor ve bu özellikte cihaz isteyen insanlara hitap ediyor. Örneğin HTC'nin en son modellerinden olan HTC Desire EYE 13 MP ön kamerasıyla dikkat çekiyor. Peki bu yeterli mi?

Bizce kameranın iyi olması yeterli değil. İyi bir kamera için iyi yazılımlar gerekli. Sony bunu gerçekten anlamlı bir hale dönüştüren bir şirket. Çünkü lenslerinin kalitesinin yanında Androidli cihazlarına koyduğu yazılımlarda çok kaliteli. Bu yazıda sizlere bir kaç kamera ve fotoğraf yazılımından bahsedeceğiz. Denemek isteyebileceğiniz uygulamalar.

Magic Hour – Camera Android uygulaması: fotoğraflarınızı daha çekmeden onlara filtre uygulayabilirsiniz. Şöyle ki kamera daha fotoğraflayacağı yeri gösterirken filtre uygulanıyor ve çıkacak görüntünün nasıl olduğu size bildiriliyor. 40'tan fazla filtresiyle değerli bir uygulama olduğunu belirtmek lazım. Ayrıca sosyal olarak çektiğiniz görüntüleri sosyal medya ile çok basit bir şekilde paylaşabiliyorsunuz. Magic Hour – Camera Android uygulaması için buraya bakın.


XnSketch Pro Android fotoğraf uygulaması: Fotoğraflarınızı çeşitli filtrelerden geçirerek fantastik görüntülere dönüştürmenin en basit yolu diyebiliriz. Birden çok efekti ile harika yeni görüntüler elde edeceksiniz. XnSketch Pro Android fotoğraf uygulamasının çalışma şekli hali hazırda elinizde bulunan görselleri dönüştürmesidir. Yani kamerayla alakası bulunmuyor. Kameranızdan çıkmış olmasada istediğiniz bir görseli filtreden geçirebilirsiniz. Harika ve basit bir photoshop uygulaması benzeridir. XnSketch Pro Android fotoğraf uygulaması için buraya bakın.


Bu yazı http://www.10line.net adresinde yayınlandı.

Yorum Gönder

 
tic
Top