0

Transformers macerası Angry Birds ile devam ediyor!

Hayranları tarafından uzun zamandır beklenen bir oyun olan Angry Birds Transformers, iOS işletim sistemi kullanan aygıtlar için yayınlandı. Tüm dünyada indirilmeye hazır durumda olan oyunu şuan için yalnızca ingilizce olarak oynamanız mümkün. Oyunun üreticisi Rovio yeni oyunu Transformers ile dikkatleri üzerine çekmiş görünüyor. Bu yeni sürümün konusuna bakacak olursak, Autobirds veya Deceptihogs taraflarından birini seçerek Piggy Island‘ı kurtarabilmek bu oyunun temel amacı olarak özetleyebiliriz.

Oyunda öfkeli kuşların her biri farklı bir Transformers karakterine dönüştürülmüş ve şuan sadece iOS platformunda indirilmeye sunulan oyunun, 30 Ekim tarihinden itibaren Android cihazlar için de indirilmeye sunulması bekleniyor. Windows Phone kullanıcıları için ise şuanda bir haber görünmüyor. Oyunun tamamı 95 MB boyutunda ve tamamen ücretsiz, oyunu Apple marka cihazlarınız ile App Store‘dan indirebilirsiniz.


Detaylar ve daha fazlası : https://cepkolik.com/angry-birds-transformers-yayinlandi-24557/Bu yazı http://www.10line.net adresinde yayınlandı.

Yorum Gönder

 
tic
Top