0
Android için Gmail'in 4.5 sürümü nihayet yayınlandı. Google'ın hizmetlerinde yaptığı güncellemeler son zamanlarda haraketlilik kazandı. Google +'da yaşanan büyük değişikliklerden sırasında Gmail'in bilgisayar sürümünde de önemli güncelleştirmeler oluyordu. Bu güncelleştirmeler Android için Gmail uygulamasına da aktarılıyor.

Gmail'in Android versiyonunda nelerin değiştiğine şöyle bir bakalım. Bundan sonra e-postaları sekmeler altında toplayıp daha fazla kişiselleştirebileceğiz. Sekmelerle ayrılmış postaları daha kolay bulacak ve hızlı bir kullanım yaşayacağız. Android için yeni Gmail uygulamasında kaydırma daha da kolaylaştırılmış. Güncellemede özellikle silme özelliği güncellenmiş ve daha pratik hale getirilmiş.


Güncellemeyi PlayStore üzerinden bu linkten yapabilirsiniz. Eğer bu şekilde bir güncelleme yapamıyorsanız burdaki .apk dosyasını indirim kendiniz güncelleme yapınız. Gmail hakkında daha fazla fikir edinmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.Bu yazı http://www.10line.net adresinde yayınlandı.

Yorum Gönderme

 
tic
Top